KONST / Litografier / Färglitografi 14632160
nr 1463 2160
Makode Linde
(f. 1981), Sverige
Signerad, numrerad 41/165. Färglitografi, bildmått: 39x29cm, yttermått inklusive ram: 42x33cm
Makode Linde, svensk konstnär född 1981.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:49:43
2.000 kr
2.200 kr
2.800 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr
25 apr